Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy .Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego.

Stanowisko:Magazynier

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa magazynu głównego firmy,
  • współpraca z magazynami na budowach,
  • wydawanie i przyjmowanie towarów na magazyn główny,
  • zamawianie towarów,
  • prowadzenie inwentaryzacji towarów i sprzętu,
  • prowadzenie stanów magazynowych przy pomocy programu komputerowego,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obiegiem dokumentów magazynowych w sposób przyjęty w firmie,
  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie zamówień towarów oraz w zakresie rozliczania towarów,
  • nadzór na prawidłowym prowadzeniem głównego magazynu oraz podległymi pracownikami,
  • sprawdzanie stanu technicznego (sprawności) zwracanego na magazyn sprzętu,
  • kontrola sprawności wydawanego sprzętu,
  • współpraca z firmami użyczającymi sprzęt,

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min. 5 lat na stanowisku magazyniera w firmie o tym samym lub podobnym profilu działalności
  • znajomość branży budowlanej,
  • umiejętność obsługi komputera w tym w szczególności programów magazynowych,
  • znajomość gospodarki magazynowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność kierowania podległymi osobami,
  • uczciwość, solidność, dokładność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca „od zaraz”

www.banimex.pl