MDM NT Sp. z o.o
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do dwóch naszych zakładów produkcyjnych osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Bażanowice, k. Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń

Zadania:

  • przyjmowanie wyrobów gotowych na magazyn
  • relokacja towaru
  • przygotowywanie i kompletacja towaru do wysyłki
  • załadunek/rozładunek towaru
  • wydawanie surowca na produkcję

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (w przypadku braku uprawnień, po 3-miesięcznym okresie próbnym, oferujemy kurs i egzamin na koszt firmy)
  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjny system wynagradzania (bogaty system premiowania)
  • pakiet socjalny (w tym pakiety sportowo-rekreacyjne)
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość zdobycia uprawnień na obsługę wózka widłowego
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.