Hedpes
HEDPES - jest liderem w dostarczaniu kompletnych rozwiązań dla zaawansowanego przemysłu wykończeniowego w różnych branżach. Oferujemy produkty i kompletne rozwiązania w dziedzinie przemysłu farb drukarskich (sitodruk, tampondruk i druk cyfrowy) oraz innowacyjne lakiery i farby do wysoce zaawansowanego zdobienia przemysłowego metodą natryskową.

Magazynier

Miejsce pracy: Baranowo, Przeźmierowo k Poznań

Jeśli chcesz podjąć pracę w stabilnej firmie, związać się z nami umową o pracę? Jednocześnie chcesz mieś szansę na rozwój, a w weekendy odpoczywać? To aplikuj.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę jednozmianową od 8-16 od poniedziałku do piątku.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Szkolenia.

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy.
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów.
  • Rozmieszczanie i układanie towaru.
  • Konfekcjonowanie towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.
  • Prace pomocnicze.

Oczekujemy:

  • Poczucia odpowiedzialności i motywacji do pracy.
  • Komunikatywności i nastawienia na pracę zespołową.
  • Dobrej organizacja pracy.
  • Prawa jazdy kat. B.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Hedpes