Opis stanowiska pracy

Firma z branży usług archiwizacyjnych, zatrudni osobę na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego,

– dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

– stabilne warunki zatrudnienia,

– praca w młodym zespole, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Miejsce pracy zlokalizowane jest przy ul. Sprzecznej w Suchym Lesie. Możliwy dojazd komunikacją ZKP; linie: 901, 902, 903, 904.

Wymagania

– umiejętność obsługi komputera,

– dokładność i sumienność,

– dyspozycyjność,

– umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

– wysoka kultura osobista,

Wymagania:

– prawo jazdy kat. B,

– uprawnienia na wózek widłowy,
– sprawność fizyczna umożliwiająca manipulowanie kartonami z dokumentacją.

Wymóg konieczny: uprawnienia na wózek widłowy.

Mile widziane: absolwenci lub studenci ostatnich roczników studiów kierunkowych z zakresu logistyki i magazynowania.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

ESOD sp. z o.o. Spółka komandytowa<br/><br/>Jesteśmy jednym z pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka