Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
· Pakowanie przesyłek, palet,
· Kontrolowanie poprawności oznakowania wysyłanego towaru
· Nadzór nad poprawnym załadunkiem przesyłek na samochód
· Praca ze skanerem
· Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia
· Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą,
· Stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymywanie porządku, czystości w magazynie
· Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych

Preferowany kandydat / kandydatka:
· Osoba bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem
· Może być to student ostatniego roku, ale z możliwością pracy na pełen etat

Oferta:
· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży
· System premiowy , benefity pracownicze (karty sportowe, ubezpieczenia grupowe, „Wczasy pod gruszą”)

Wymagania

· Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w zakresie powierzonych zadań
· Dokładność, skrupulatność, rzetelność
· Znajomość MS Office (Word, Excel),
· Uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Zaczynaliśmy działalność jako producent materiałów zabezpieczających szk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
PIerwsza umowa na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
15PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia kwartalna, premia miesięczna uzależniona od wyników w pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji