Opis stanowiska pracy

Firma ABM SA zatrudni pracownika do pracy w magazynie. Praca w zespole
obsługującym magazyn polegająca m.in. na:
- przyjmowaniu i wydawaniu towaru,
- kompletacji półproduktów

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- pracę w nowoczesnym budynku, z dostępem do miejsc parkingowych
- udogodnienia socjalne dla pracowników
- możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na magazynie
- chęć do pracy
- oferta dla studentów, osób zainteresowanych umową zlecenie oraz osób
posiadających aktualny stopień niepełnosprawności

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie