Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta - lidera branży TSL - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Wypędy (pow. pruszkowski)

Zakres obowiązków:
• załadunek i rozładunek przesyłek oraz ich transport wewnątrz magazynu (przy pomocy wózka widłowego);
• weryfikacja parametrów paczek (praca ze skanerem);
• sortowanie na kierunki doręczenia;
• wprowadzanie danych do systemu;
• dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu.

Zapewniamy:
• umowę o pracę;
• pracę w systemie trzyzmianowym;
• bezpłatny kurs dający uprawnienia na wózki widłowe;
• opiekę medyczną, kartę Multibenefit lub Multisport (do wyboru);
• pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w spedycji.

Wymagania

• dokładność, uczciwość, dyspozycyjność;
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
• doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie