Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • ładowanie kluczy kryptograficznych do terminali i pinpadów
  • przygotowanie i wydawanie urządzeń niezbędnych do zapewnienia ciągłości produkcji
  • odpowiedzialność za jakość urządzeń wydawanych do produkcji
  • zarządzanie magazynem głównym i podręcznym, w tym rejestracja w systemach Spółki zdarzeń magazynowych
  • raportowanie stanów magazynowych
  • zgłaszanie konieczności dokonania uzupełnień stanów magazynowych
  • wykonywanie czynności niezbędnych związanych z realizacją zamówień oraz dostaw
  • wykonywanie czynności związanych z obsługą serwisową urządzeń
  • informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach stwierdzonych w trakcie realizacji powierzonych zadań
  • pomoc przy personalizacji urządzeń terminalowych i weryfikacji urządzeń zwróconych

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie
  • znajomość specyfiki pracy magazynowej
  • półroczne doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • obsługa komputera – pakiet MS Office (Word, Excel, Acces, Outlook)
  • podstawowa znajomość elektroniki

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe środy, chill roomy i dobrą kawę

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Biuro / Dokumentacja