Magazynier - zapewniamy bezpłatne szkolenie na wózki widłowe.

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska pacy:

- załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową

-dbałość o porządek na magazynie

-obsługa wózka widłowego

-przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

-aktualna książeczka sanepidowska - lub chęć wyrobienia!

-dokładność, sumienność, rzetelność

- chęć wyrobienia uprawnień na wózki widłowe i zdobycie doświadczenia jako magazynier

Oferujemy:

-możliwość nabycia uprawnień na wózki widłowe ( bezpłatne szkolenia )

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

-możliwość związania się z firmą na stałe

-pracę w systemie 3-zmianowym (pon.-pt) od zaraz w strefie ekonomicznej w Niepołomicach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials