BINGO Centrum bram, ogrodzeń i automatyki
Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma,
regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku

szuka osoby na stanowisko:

Magazynier - zaopatrzeniowiec

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie i rozładunek dostaw
• przygotowywanie towaru dla ekip montażowych
• wydawanie i załadunek towaru
• prowadzenie dokumentacji magazynowej
• zaopatrzenie w bieżące materiały montażowe
• dowóz bram i ogrodzeń na miejsce montażu
• prace gospodarczo-porządkowe w magazynie i wokół budynku

Od Kandydatów oczekujemy:

• uprawnienia na wózek widłowy, udokumentowana praktyka w obsłudze wózka (nie rozpatrujemy aplikacji bez tych uprawnień)
• otwartości na kontakt z Klientem
• wysokiej kultury osobistej
• bardzo dobrej organizacji czasu i stanowiska pracy
• wytrwałości w osiąganiu zakładanych celów
• samodzielności, zaangażowania i chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• dobrej znajomości topografii Wrocławia i Dolnego Śląska
• praktycznej znajomości obsługi komputera (edytory tekstu)
• znajomości zasad prowadzenia gospodarki magazynowej w programach komputerowych
• prawo jazdy kategorii B (minimum 2 lata), praktyka w prowadzeniu pojazdów typu BUS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.bingo.wroclaw.pl