Magazynier- zaopatrzeniowiec

PW MIZAN Sławomir Ossowski

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie gospodarki magazynowej w firmie branży budowlanej oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych. Dokonywanie zakupów, kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych towarów, zaopatrywanie w niezbędne materiały pracowników na zadaniach, utrzymywanie porządku w magazynie, czuwanie nad wyposażeniem w materiały i narzędzia pracowników. Rozliczanie realizowanych zadań pod względem materiałowym.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera ( kompletacja, zakupy). Wykształcenie średnie. Prawo jazdy kategorii B. Znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej. Biegła obsługa komputera (znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem). Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole. Znajomość branży elektrycznej- warunek konieczny. Znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

prowadzimy usługi remontowo - budowlane, usługi pogotowia lokatorskiego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Logistyka