Magazynier z uprawnieniami UDT (PK/2014/08)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
- kierowanie wózkiem widłowym
- realizacja zamówień
- raportowanie

Wymagania:
- uprawnienia UDT - warunek konieczny
- doświadczenie - warunek konieczny
- spostrzegawczość
- zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- dyspozycyjność

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową
-w przyszłości możliwość otrzymania stałego zatrudnienia
-ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
-atrakcyjny system premiowy
-opiekę i pomoc Konsultanta
- transport autobusem zakładowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: