Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Integart Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Integart Sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu pod Wrocławiem to kluczowy partner HP w segmencie maszyn wielkoformatowych , posiadający kilkanaście oddziałów na terenie Polski i Czech, jeden z liderów polskiego rynku materiałów wielkoformatowych aktualnie do naszego magazynu centralnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier (+ mile widziane prawo jazdy kat. C)

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie udział w procesach przyjmowania, rozlokowania i ekspedycji towarów.

Wymagania:
uprawnienia do obsługi wózków widłowych
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dyspozycyjność do pracy w godz. 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku
uczciwość i lojalność
niekaralność

Oferujemy:
narzędzia niezbędne do pracy
możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Mile widziane doświadczenie jako operator wysokiego składu
Mile widziane prawo jazdy kat. C oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdami o DMC 12t

Prezentacja firmy

Dystrybutor materiałów do produkcji reklamy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców