Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Full Job Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy poszukuje dla jednego ze swoich Klientów - lidera z branży budowlanej w systemach ociepleń i barwienia elewacji osoby na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:
- rozładunek/ załadunek towarów,
- rozładunki transportów,
- torowanie regałów,
- prace z komputerem,

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę w godzinach 6.00 - 14.00 lub 14.00 - 22.00
- pracę na pełen etat w systemie zmianowym
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie
- pracę w młodym zespole
- miłą atmosferę pracy
- zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania premii uznaniowej

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- uprawnień na wózki widłowe,
- doświadczenia w pracy na stanowisku Magazyniera (wózki boczne),
- dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office,
- samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
- komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
- umiejętności analitycznego myślenia,
- mile widziana znajomość systemu SAP,
- mile widziana znajomość branży budowlanej,

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.
Proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)"
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji