Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Agencja Headhunters (Poznań)

Poznań, wielkopolskie

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy aktualnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

prace rozładunkowe na magazynie

kompletacja zamówień

obsługa wózków widłowych

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe

chęć do pracy

dyspozycyjność

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie

III zmiany

możliwość otrzymania zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie ok 6-7 m-cy

wynagrodzenie podstawowe+premie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 61 824 61 11