Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Gdynia ul. Kwiatkowskiego, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o.- Agencja Pracy Tymczasowej (wpis do KRAZ 2360), dla swojego klienta, poszukuje kandyatów do Czynności Pomocniczych Magazyniera

Obowiązki:
Obsługiwanie wózka widłowego do 3,5 ton (uprawnienia UDT lub TDT) przy czynnościach przeładunkowych, pomaganie przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów na podstawie dokumentów, pomaganie przy prowadzeniu dokumentów magazynowych, udział przy rewizjach towarów.

Oferujemy:
- praca w trybie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (7:30-15:45; 11:00-19:15);
- praca stała (grafik ustalany na bieżąco).
- umowa zlecenia
- możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
- możliwość przystąpienia do programu Benefit-Multisport

Wymagania

Wymagania
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (z ważnymi badaniami);
-uprawnienia UDT lub TDT do obsługi wózków widłowych do 3,5 ton
-doświadczenie w obsłudze wózka widłowego do 3,5 ton
- dyspozycyjność w systemie dwuzmianowym
- dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia nr cert. 236... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
długofalowo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne