Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

90-413 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla znanej firmy Kurierskiej.

Stanowisko: Pracownik Magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Oferujemy Ci:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę na ½ etatu,

Co dalej?

- premie regulaminowe,

- możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,

- możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:

Praca w godzinach porannych 6:00-10:00 (ewentualna możliwość wydłużenia godzin pracy)

od poniedziałku do piątku

Jaki jest zakres zadań?

- rozładunek/ załadunek asortymentu,

- praca z wózkiem widłowym,

- praca ze skanerem magazynowym,

- sortowanie paczek kurierskich.

Wymagania

Kogo szukamy?

- osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe,

- solidnych,

- rzetelnych,

- doświadczonych w pracy magazynowej/przy obsłudze wózka widłowego. (mile widziane).

Zainteresowany?

Jeżeli tak, zapraszamy do aplikowania!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji