magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pińczów, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej hurtowni  spożywczej poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w halach magazynowych.

Nr ref.: 31285
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pińczów

Zakres obowiązków:

  • praca na hali magazynu
  • układanie i pakowanie towaru
  • uprawnienia na wózek widłowy

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub  średnie
  • zdolność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • płacę podstawową + premie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)