Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Kórnik, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe w Czołowie, k. Kornika

Zakres obowiązków:
-transport towarów wózkiem widłowym 3 tonowym na hali oraz na otwartym placu,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (min. 1 rok) zdobyte w firmie magazynowej bądź produkcyjnej
- chęci do pracy
- umiejętność obsługi komputera- Word, Exel, programy ERP- mile widziane

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka