Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek pustych opakowań
  • wizualna kontrola jakości
  • dostawa opakowań do procesu produkcyjnego

OCZEKIWANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane z UDT, ale jest możliwość uzyskania certyfikatu UDT poprzez wewnętrzne szkolenie u pracodawcy)
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • systematyczność i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
  • wynagrodzenie 3600 zł brutto + dodatki do pracy w godzinach nocnych
  • pracę w firmie zlokalizowanej w Siewierzu
  • pracę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji