Magazynier z obsługą wózka widłowego

Premium Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, 41-300, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Premium Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi z zakresu kontraktowej logistyki magazynowej. W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego i niskiego składu
  • rozładunek i załadunek dostaw
  • kompletacja towaru
  • prawidłowe składowanie towaru w magazynie
  • praca ze skanerem

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Pracowitości i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Dokładności oraz precyzji w wykonywaniu zadań

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu infopraca w terminie do 14.10.2016

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Premium zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną, magazy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka