Magazynier z językiem francuskim

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF spółka z o. o. Sp.K. jest firmą doradztwa personalnego, która świadczy usługi rekrutacji oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki w Polsce oraz za granicą, głównie we Francji, Belgii oraz Niemczech. W 2013 roku pracę dzięki nam znalazło ponad 700 osób.

Obecnie dla naszego klienta francuskiej firmy z branży mięsnej poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz/pracownik produkcji

Miejsce pracy: zachodnia Francja, departament 85

Opis stanowiska pracy:

- przyjmowanie i realizowanie zamówień

Wymagania

Wymagania :

- Doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza/pracownika produkcji

- Chęć i motywacja do pracy fizycznej

- Szybkość w działaniu

- komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny!)

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie + stałe dodatki

- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

- ekwiwalent za przejazd do Francji

- możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

- opieka polskiego koordynatora na miejscu

- ubezpieczenie zdrowotne

- profesjonalną pomoc w organizacji wyjazdu

- możliwość załatwienia formalności zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców