Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Magazynier (Długołęka):

Państwa obowiązkiem będzie:
- praca na magazynie ze sprzętem RTV i AGD,
- odpowiedzialność za dokumentacje związaną z przesyłkami;

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową, po 3 miesiącach przejście na umowę bezpośrednią;
- dodatek nocny 40%;
- system premiowy;
- dofinansowanie do kursu na operatora wózków widłowych

Wymagania

Nasze wymagania:
- sprawność fizyczna;
- doświadczenie w pracy na magazynie;
- możliwość pracy na trzy zmiany;
- dyspozycyjność;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 2
50-049 Wrocław

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne