HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Magazynier z C/CE - Niemcy

Miejsce zatrudnienia: Leutkirch im Allgau

Aktualnie dla naszego klienta na terenie NIEMIEC poszukujemy kandydatek na stanowisko:

MAGAZYNIER Z KAT C/CE

OPIS STANOWISKA:

prace magazynowe
współpraca z pracownikami firmy
załadunek/rozładunek towaru z TIR
praca na rampie
składowanie towaru w magazynie (wózek widłowy

OCZEKIWANIA

podobne doświadczenie
dokładność, skrupulatność
sprawność i dobra kondycja fizyczna
prawo jazdy kat C/CE
gotowość do pracy na dłuższy okres
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY

ciekawą pracę i szybkie rozpoczęcie współpracy
możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia w pracy za granicą
stawkę godzinową między 8,5 a 11 eur za godzinę (9 godzin dziennie /5 dni)
NIEMIECKĄ umowę
wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.