Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier-wyższe stawki !!!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów

Zakres obowiązków:

• obsługa produkcji- wydawanie opakowań,
• przyjmowanie wyrobów gotowych,
• umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania,
• przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:

uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
• min. wykształcenie zawodowe,
• minimum roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
• mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wys. składowania,
• pełna dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole,
• obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina,
gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym).

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i dodatkami,
• ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni, a zarabiasz jak za cały miesiąc (oszczędzasz na kosztach dojazdu),
• profesjonalną, miłą i rzetelną obsługę,
• przyjazną atmosferę,
możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
stabilną i odpowiedzialną pracę.

Ponadto:

nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY?
POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ!
DZIĘKUJEMY! :)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń: 723 193 136
Możesz wysłać również SMS o treści:"PRACA "- oddzwonimy.
Wyślij bezpośrednio CV za pomocą funkcji "Aplikuj".
Zapraszamy!

Numer referencyjny: OWW/03/18/HUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.