Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier – wysokie zarobki + transport

Miejsce pracy: Łódź, Stryków, Ozorków, Łęczyca, Głowno

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2.550 zł "na rękę" (wynagrodzenie zasadnicze, premie, dodatki)
  • wolne weekendy i święta - praca od poniedziałku do piątku
  • dofinansowany transport dla pracowników na linii Łęczyca - Ozorków - Stryków
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • przejrzyste warunki współpracy oraz opiekę konsultanta personalnego

Zadania:

  • załadunek i rozładunek aut
  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz o porządek w magazynie

Oczekiwania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w godzinach 20:00-3:00
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nie czekaj! Już teraz wyślij do nas swoje CV!
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.