Magazynier - Wydawca

ERGIS S.A.

Strzelin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Miejsce Pracy: Oława ul. Zwierzeniecka 12

Zadania na stanowisku:

- Realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie harmonogramów pracy,

- Przygotowanie i kontrola produkcji,

- Kontrola stanu technicznego maszyny,

- Kontrola wyrobu gotowego,

- Współpraca z brygadzistą.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Motywujący system wynagrodzenia,

- Pracę w systemie czasu równoważnym 12/12 (tj. w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00),

- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym (dawny 4-brygadowy system pracy)
- Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego,
- Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator urządzeń produkcyjnych.

Prezentacja firmy

Grupa ERGIS to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa Grupa Kapitało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji