Magazynier Wydawania Towaru

OTTO Work Force

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bydgoszcz

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży handlowej pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER WYDAWANIA TOWARU

Opis stanowiska:

• prace magazynowe – działy food (sypkie towary) i fresh (lodówki, zamrażarki)

• obsługa systemu ewidencjonującego pracę oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

• przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy

• inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

• uprawnienia UDT

• książeczka sanepid

• pracowitość, uczciwość, zaangażowanie

• gotowość do pracy w godzinach wieczornych (zmiany zaczynają się od 15, 16, 17)

• gotowość do pracy fizycznej

Mile widziane:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (miesięczna, z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące)

• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny za obecności + premia wydajnościowa

• posiłki w kantynie pracowniczej

• wsparcie przy wdrożeniu

• możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

• możliwość zapoznania się z miejscem pracy przed podjęciem decyzji o współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.