Magazynier Wydania Towaru - Operator Wózka

InterKadra Sp. z o.o.

Rokszyce (koło Piotrkowa Trybunalskiego), łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Rokszyce (koło Piotrkowa Trybunalskiego)

Numer referencyjny: MWT/0816/PRT

Miejsce pracy: Rokszyce (pod Piotrkowem Tryb.)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 2800 zł brutto plus system premiowy (w zależności od doświadczenia zawodowego – premia wydajnościowa),

Dojazd do pracy,

• Miłą atmosferę pracy, opartą na partnerskich zasadach,

• Posiłek regeneracyjny w miejscu pracy,

• Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

• Wsparcie i opiekę koordynatora.

Zadania:

• Odpowiednie przygotowanie towaru przeznaczonego na wydanie,

• Obsługa wózka widłowego,

• Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z otrzymanymi zaleceniami,

• Realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego.

Oczekiwania:

• Uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego – warunek konieczny (lub chęć wyrobienia uprawnień),

Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

• Gotowość do pracy w systemie równoważnym.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj – już teraz prześlij nam swoje CV lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt: Centrum Rekrutacyjne w Łodzi

Ul. Łagiewnicka 54/56, pok 301 /III piętro

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.