Magazynier w systemie KANBAN

InterKadra Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:

  • Kompletacje komponentów dostarczanie na produkcję
  • Terminową dostawę komponentów na produkcję według ustalonego harmonogramu przejazdu
  • Odbiór zamówień z linii produkcyjnych (kart kanban)
  • Przemieszczanie wyrobów gotowych w wyznaczone miejsce
  • Przemieszczanie półwyrobów z wtryskarek na linie montażowe

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość komputera (MS Office, Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dobra organizacja pracy
  • Otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość zawodowego rozwoju w jednej z największych firm w branży
  • Stabilną i nteresującą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.