Magazynier w Sortowni Kurierskiej

HR Navigator

Niemcy, zagranica

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.
Oferujemy pewną i bezpieczną pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

Magazynier - Sortownia Kurierska

Opis stanowiska:

  • Ręczne skanowanie paczek kurierskich
  • Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
  • Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie
  • Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
  • Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek
  •  Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • Stawka podstawowa: 9,00 €/h
  • Stawka w nocy: 10,80 €/h (od 23:00)
  • Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
Zainteresowany? Nie zwlekaj! Prześlij do nas swoją aplikację już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy