magazynier w punkcie sprzedaży kawy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Dla naszego Klienta poszukujemy 2 osób, chętnych do pracy w kameralnych sklepach na terenie Bielska-Białej. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

Szukasz dodatkowego zajęcia? Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Nie boisz się fizycznej pracy? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy działania magazynu i nauczyć się stosować metody logistyki w praktyce? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Nr ref.: 40557
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie dostaw
  • zmiana ekspozycji
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach w sklepie i na magazynie

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka Sanepidu
  • dyspozycyjność w godzinach porannych
  • gotowość do wykonywania fizycznej pracy
  • mile widziany status studenta

Oferta:
  • praca w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • praca w firmie, która dzięki zapewnianiu bardzo dobrych warunków dla swoich pracowników, otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy
  • praca na podstawie umowy zlecenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)