MAGAZYNIER W MAGAZYNIE EKSPEDYCJI

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.

Warszawa, mazowieckie

Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
- renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań związanych z magazynowaniem i wydawaniem towaru,
  • Obsługa programu komputerowego oraz czytnika kodów kreskowych,
  • Wydawanie towaru zgodnie z fakturą i listem przewozowym,
  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki magazynowej w zakresie obrotu palet i pojemników,
  • Nadzór nad prawidłowym kwitowaniem odbioru faktur przez klientów,
  • Dbanie o szybką, dokładną i kulturalną obsługę Klienta oraz o estetyczny wygląd miejsca pracy,

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego,
  • Wiedzy z zakresu ekspedycji, transportu i gospodarki magazynowej,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym (w tym noce),
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość pracy w doświadczonym, przyjaznym zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: