Magazynier / uprawnienia na wózki widłowe

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Bronisze k. Warszawy, mazowieckie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Bronisze k. Warszawy

Dla naszego klienta, wiodącego na rynku importera warzyw i owoców, poszukujemy kandydatów do pracy.

Miejsce pracy: Warszawa (Bemowo) BRONISZE /Ożarów Mazowiecki

Opis zadań:

- sprawdzanie zgodności zamówienia;
- sortowanie i układanie towaru - warzyw i owoców;
- praca ze skanerem;
- rozładunek/załadunek towaru;
- dbanie o porządek w części magazynowej/socjalnej;
- inne zadania wpisane w specyfikę pracy;
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub na wózek boczny (retrak).

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- wiek powyżej 18 lat;
- duża motywacja do pracy i odpowiedzialność;
- gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
- dyspozycyjność;
- zaangażowanie;

Oferujemy:

- pracę opartą na umowę o pracę na czas określony;
- wynagrodzenie 12,00 zł brutto/h;
- pracę w godz :
I zmiana: 6.00-14.00 i
II zmiana: 14.00 -22.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: