Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Mamy przyjemność zaprosić osoby chętne do podjęcia zawodu magazyniera, na dwudniowe bezpłatne szkolenie praktyczne w tym zawodzie.

Magazynier – Szkolenie

Miejsce: Łódź

Nr referencyjny: szkol-lodz/06/2016

OBOWIĄZKI:

Szkolenie polegać będzie na zapoznaniu Uczestników z zasadami pracy w magazynie logistycznym, obiegiem dokumentów, podstawami obsługi programów magazynowych, logistyką dostaw.

Osobom zainteresowanym gwarantujemy podjęcie pracy tymczasowej oraz możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia wewnętrznego obsługi wózków widłowych. Po szkoleniu każdy Uczestnik otrzyma zaświadczenie z informacją o zakresie poznanych zagadnień.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną odpowiadając na powyższe ogłoszenie. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie informacji szkolenie-Łódź.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

Od Uczestników oczekujemy wykształcenia minimum zasadniczego, podstaw znajomości obsługi komputera (niezbędne w czasie szkolenia).

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka