Magazynier (System weekend)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żywiec

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Nr ref.: magazynier/15 Żywiec

Nasze wymagania:
- Wykształcenie zawodowe
- Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
- Mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkami bocznymi
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność zarządzania czasem pracy
- Samodyscyplina
- przez minimum 3 miesiące dyspozycyjność w tygodniu od poniedziałku- piątku, potem docelowo praca na systemie weekendowym sobota- niedziela

Zakres obowiązków:
- Realizacja pracy zgodnie z instrukcjami
- Wypełnianie niezbędnej dokumentacji
- Wydawanie komponentów na produkcję
- Skanowanie towaru

Oferujemy:
- Pracę w weekendy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Umowę o pracę
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adrese-mail bądź przez infopraca.

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: magazynier/15/Żywiec
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.