Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier - Stargard

Miejsce pracy: Stargard

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie oraz wydawanie dostaw
  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o porządek w magazynie

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy na nocnej zmianie (21:00-5:00) od niedzieli do piątku
  • pracowitość oraz sumienność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20,50 zł brutto
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.