Magazynier/sprzedawca na dziale kostki brukowej i kamienia

Daglezja

42-400 Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprytnego, silnego pana do pracy w naszym Centrum Kamienia i Kostki Brukowej

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należeć:
- obsługa klientów (w tym załadunek towaru);
- przyjmowanie dostaw towaru oraz jego rozdysponowanie na terenie centrum;
- obsługa wózka widłowego;
- utrzymywanie porządku na terenie magazynu oraz hali.

Wymagania

Wymagana obsługa wózka widłowego w stopniu umożliwiającym podjęcie pracy od zaraz. Wymagana dobra znajomość obsługi komputera.

Bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma ogrodnicza Daglezja powstała 17 lat temu. Od tej pory bezus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 850PLN - 1 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta