Magazynier - Spedytor

Etisoft Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania
• Przygotowywanie przesyłek kartonowych i paletowych
• Ewidencjonowanie danych przesyłki w systemie operacyjnym przedsiębiorstwa
• Załadunek przesyłek na samochody przewoźników
• Dostawy do klientów samochodem służbowym
• Wprowadzanie danych do systemu
• Ścisła współpraca z działem Logistyki Wysyłek

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów
• Wykształcenie minimum średnie
• Prawo jazdy kategorii B - wymagane
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i elektrycznych – wymagane
• Minimum 2-letnie doświadczenie jako magazynier, kierowca

Prezentacja firmy

ETISOFT jest obecnie największym w Polsce producentem etykiet fol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy