Magazynier- Sosnowiec

Gi Group Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• Praca na magazynie
• Weryfikacja zamówień w systemie
• Kontrola parametrów gotowego produktu
• Przestrzeganie wszystkich uregulowań oraz wymagań prawnych
• Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
• Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Od Kandydatów i Kandydatek wymagamy:

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Zdolności manualnych
• Sumienności, rzetelności, zaangażowania
• Chęci uczenia się oraz zdobywania nowej wiedzy
• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
• Umiejętności pracy w zespole
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
• Umiejętności pracy w zespole i komunikatywność
• Znajomości podstaw obsługi komputera

Naszym Pracownikom oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u klienta
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
• Bonus roczny
• Stabilność zatrudnienia
• Otwarte i przyjazne środowisko pracy
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego oraz pakietu Multisport
• Dodatkowe benefity: naukę języka angielskiego, pakiet medyczny, dofinansowanie do zajęć sportowych
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.