Magazynier/Sortownik

InPost S.A.

Warszawa, mazowieckie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sortowanie paczek nadanych: skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomocą taśmociągu,
  • Ustawianie wózków platformowych i klatek,
  • Rozładunek i załadunek frachtu,
  • Transport nośników do załadunku lub rozładunku,
  • Segregowanie przesyłek,
  • Prace administracyjno-biurowe: sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia,
  • Prace porządkowe i pomocnicze w Magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich,
  • Dyspozycyjność w godzinach nocnych - mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach,
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Praca w zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.