Magazynier – Sortownik – Bielsko Biała

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie OTTO Polska Sp. z o.o. poszukuje do prężnie rozwijającej się firmy kurierskiej Kandydatów na stanowisko:

Rejon: Bielsko-Biała, woj. śląskie
Nr ref.: ID/SP/08/2015

Opis stanowiska pracy:

- Rozładunek/załadunek produktów,
- Załadunek przesyłek, paczek oraz ich segregacja,
- Prace porządkowe,
- Prace magazynowe

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy na zmianę ranną i popołudniową,
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę zlecenie,
- Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Praca w godzinach: 4:30 - 9:30 i 15:30-20:30
- System premiowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.