MAGAZYNIER – SORTOWNIA PACZEK KURIERSKICH – PRACA OD LISTOPADA! 1200€ netto m-c

Grupa Ideal

Berlin, zagranica

Miejsce pracy: Berlin

Opis stanowiska:

  • Oferta: praca na stanowisku magazyniera w sortowni kurierskiej w Niemczech
  • Specyfika pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • Czas i tryb pracy: praca wykonywana jest od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (zmiany również nocne)
  • Znajomość języka: nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
  • Start pracy: w listopadzie

Wymagania:

  • Dynamiczność w wykonywaniu pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 1200€ netto miesięcznie
  • Możliwość poboru zaliczek na poczet wypłaty
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Przewóz z zakwaterowania do miejsca pracy
Grupa Ideal
Grupa Ideal