Magazynier/Sortowacz - Koninko k. Kórnika

OTTO Work Force

Koninko, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koninko

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Pracownik Magazynowy/Sortowacz

Nr. Ref. MK/SortKoninko/2017

Miejsce wykonywania pracy: Koninko k. Kórnika

Zakres obowiązków:
- rozładunek i załadunek paczek,
- pomiar i skanowanie przesyłek,
- układanie i porządkowanie paczek na magazynie,
- przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki.

Wymagania:
- umiejętność organizacji czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:
- pracę w godzinach 14-22, 22-6,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (dla osób uczących się lub pracujących możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie)
- stawkę godzinową 13 zł brutto dzienną, 16,90 zł brutto nocną,
- premię regulaminową i uznaniową (20%),
- możliwość zatrudnienia na stałe przez klienta,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.