Magazynier Rawa Mazowiecka/ Skierniewice/ Opoczno/ Tomaszów Maz.

Personnel Solutions Sp. z o.o.

Skierniewice, łódzkie

Miejsce pracy: Skierniewice

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka ul. Mszczonowska

ZADANIA:

- Rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
- Przyjmowanie przesyłek na magazyn
- Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
- Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

- Bezpłatny transport (z Skierniewic, Opoczna, Tomaszowa Mazowieckiego)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Praca w godzinach 19:00– 3:00; 21:00- 5:00
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Stawka podstawowa+ 400zł premii

WYMAGANIA:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni
- Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania magazynu będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy fizycznej
- Umiejętność pracy w zespole
- Systematyczność, sumienność i dokładność
- Dobra organizacja pracy
- Motywacja do pracy

 Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Działamy również na Facebooku i Twitterze