Magazynier - przyjmujemy osoby po kursie

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

- obsługa wózka widłowego niskiego składu
- kompletacja towaru - praca ze skanerem
- rozładunki i załadunki
- prace magazynowe

OFERUJEMY:

- pracę w systemie wielobrygadowym (wymagana pełna dyspozycyjność)
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę koordynatora

WYMAGANIA:

- przyjmujemy osoby tylko po kursie - doświadczenie nie jest wymagane ale mile widziane
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- motywacja do pracy
- dokładność, skrupulatność
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.