Magazynier - Pracownik Produkcji

Printor Sp. z o.o.

Łódź, 91-222, łódzkie

Od: Printor Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, 91-222

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne

Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Od 1981 roku działamy na polskim rynku, a w chwili obecnej jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier – Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Łódź, ul. Szczecińska 59A

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Zadania:

  • odpowiedzialność za pakowanie i wysyłkę zamówień
  • kontrola wyjściowa towaru (jakościowa i ilościowa)
  • odbiór przesyłek od kurierów

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • sprawność manualna, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • dobra znajomość elementów elektronicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • pracę w miłej atmosferze
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • równe szanse dla kobiet przy rekrutacji

Do CV prosimy załączyć deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.