magazynier - pracownik pomocniczy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Szukasz pracy , ale chcesz mieć wolne weekendy? Nie czekaj , aplikuj! Dla naszego klienta wiodącej firmy dostarczającej szeroką gamę produktów poligraficznych i papierowych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących szukamy magazyniera / pracownika pomocniczego na magazynie.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży drukarskiej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 28841
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • ogólne prace pomocnicze i porządkowe na wydziałach produkcyjnych
  • obsługa automatycznej owijarki do palet
  • transport palet
  • kontrola procesów foliowania
  • pomoc w pracach magazynowych

Oczekiwania:
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • pracowitość

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( z dużą szansą na przejęcie przez pracodawcę)
  • możliwość negocjacji warunków
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • godziny pracy do uzgodnienia 7-15 bądź 8-16

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)