Magazynier / Pracownik Magazynu

Spectra Lighting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrola zgodności dokumentów z przyjętym standardem,
  • Realizacja przyjęcia towaru do magazyn
  • Kompletowanie towaru, realizacja wydania towaru z magazynu
  • Sprawdzanie pod względem ilościowym i asortymentowym zgodności towaru z dokumentami
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji, uczestnictwo w jej przebiegu
  • Ręczne przeładunki towaru
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach stwierdzonych w trakcie realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości procesów magazynowych i logistycznych,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Gotowość do pracy s systemie zmianowym ( w godz. 07:00-18:00).
  • Znajomości systemów do wsparcia zarządzaniem magazynu będzie dodatkowym atutem,
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • Elastyczności i umiejętności adaptacyjnych w szybko zmieniającym się otoczeniu,
  • Umiejętności komunikacyjnych z pracownikami wszystkich szczebli,
  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system motywacyjny,
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagradzania,
  • Wygodną lokalizacje miejsca pracy w Warszawie

Prezentacja firmy

Firma oświetleniowa,zajmuje się najnowocześniejszymi technologiam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji