Magazynier / Pracownik magazynowy / Pakowacz (Holandia)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Venray, Eindhoven, Tilburg - Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Magazynier / Pracownik magazynowy / Pakowacz

Miejsce pracy: Venray, Eindhoven, Tilburg - Holandia
Nr referencyjny: MAG/1016/JE
Ilość miejsc pracy: 20
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis pracy:

  • Praca ze skanerem na magazynach i środowiskach logistycznych;
  • Pakowanie towarów;
  • Naklejanie etykiet;
  • Układanie gotowych produktów na palety;

Oferujemy:

  • umowa niemiecka o pracę, na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie netto: 240.00 Euro / tydzień;
  • atrakcyjne premie;
  • darmowe zalwaterowanie;

Wymagania

  • doświadczenie w pracach magazynowych;
  • komunikateyna znajomość angielskiego;
  • motywacja do pracy, dokładność, skrupulatność;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka